kolmapäev, mai 25, 2005

Jalgpall

Küsimus:
Prognoosi tänavust meitriteliiga võitjat ja paku oma tõenäosus protsentides kummagi klubi edule, põhjenda oma ennustuse tulemust!

Vastus:
Vot oleks äärepealt maha maganud oma prognoosi. Homme poleks seda enam saanud prognoosiks nimetada. Suur päev on ju täna. Vastuse juurde...
Milan võidab. Protsentides ütlen: 51:49. Raske prognoosida tegelikult. Milan on finaalis olnud rohkem, Liverpoolil on jällegi finaalmängude võitude/kaotuste suhe parem.
Ma millegi pärast usun, et Milan on seekord üle ja rohkem arv kordi finaalis osalemise fakt ei puhu siiski mingit pilli.
Seekordses mängus on oma sõna öelda ka Gonzalezel, kuid kui asi jõuab ehk penaltideni, siis sõltub kõik meeste närvidest.